SECOND CHANCE ENTRY

WINNERS


NORTHERN QUEST SLOTS 2017

DRAW #1

FIRST NAME LAST NAME CITY STATE
Gary Booher Connell WA
Michael Cummings Puyallup WA
Dana Soderquist Richland WA
George Browne Airway Heights WA
Brenten Yates Edmonds WA
Dean Brown Spokane WA
Wendy Kuespert Kennewick WA
Mary Shelton Moses Lake WA
Ryan Bloomfield Naches WA
Shari Takehana Pasco WA
Fausto Silva Issaquah WA
Justin Cargill West Richland WA
Jarren March Anacortes WA
Jeremy Ross Tacoma WA
Yang Pak Lakewood WA
Ellis Bishop Spokane WA
Zechariah Rasmussen Spokane Valley WA
Patty Jorgenson Kelso WA
Victor Sims West Richland WA
Richard Pirtle Kennewick WA
Jeff Lorenzen Spokane WA
Dawn Rhodes Reardan WA
JudyLynn Reilly Nine Mile Falls WA
Jeff Kempe Renton WA
Lee Pitts Liberty Lake WA
Vicky Montgomery Auburn WA
Dominick Salois Mead WA
Bruce House Snohomish WA
Charlie Seger Benton City WA
Donald Brittain Snohomish WA
Michael Holland Selah WA
Joyce Jackson Spokane WA
Jana Naab Moses Lake WA
Ken Collins Arlington WA
Vikki Butler West Richland WA
Shane Haddon Spokane Valley WA
Joseph Traxler Spokane WA
Julie Sleep Spokane WA
Marlyce Smith Spanaway WA
RaKeisha Sampson Seattle WA
Jeffrey Howes Tacoma WA
Trever Lindsay Sprague Oak Harbor WA
Paula Hlastala Seattle WA
Donna Fortune Kettle Falls WA
Gina Senekham Pasco WA
Jamie Camp Moses Lake WA
Rusty Purcell Spokane valley WA
Stephen Emmert Tacoma WA
Terrance Cooper Spokane WA
Brad Gassman Spokane WA
Heather Lindley Wenatchee WA
Bert Aikins Spokane Valley WA
Stephen Schumann Redmond WA
Richard Schultz Spokane Valley WA
Edward Commins Spokane WA
Carol DeMuth Spokane WA
Greg Sporn Spokane Valley WA
Walter Furler Seattle WA
Justin Irvine Lake Stevens WA
Sherry Morehead Spokane Valley WA
Michael Saari Renton WA
Kerri Beyerle Camas WA
Gladys Hedgers Olympia WA
Karin Coughlan Kennewick WA
Stacy Drury Spokane WA
Alice Smith Oroville WA
Wanda Ball Elk WA
Ashley Eppinger Silverdale WA
Nick Powell Airway Heights WA
Launita Garceau Renton WA
Janeal Patterson Eatonville WA
John Foster Puyallup WA
Bonnie Powell Airway Heights WA
Rick Geissler Spokane WA
Tecia Purcell Spokane Valley WA
Roseanna Victor Spokane WA
Antoine Tran Renton WA
Jeremy Jenkin West Richland WA
Chad Bassen Spokane WA
Eva Froemke Ritzville WA
Melissa Teske Ellensburg WA
Stephen Jennings Ellensburg WA
Gary Hill Auburn WA
Randy Pardee Spanaway WA
Stuart Cartwright Silverdale WA
Tom Cheyney Spokane Valley WA
Traci Shauvin Spokane WA
P Jacob Berghoff Spokane Valley WA
Deanne Cuevas Spokane WA
Guy Cummings Longview WA

POWERBALL POWER CRUISE

DRAW #1

BALCONY
FIRST NAME LAST NAME CITY STATE
Richard Bratlee Tacoma WA
Terry Litke Yakima WA
Jerry Pittman Ridgefield WA
Andrew Turella Bellevue WA
Maria Sandoval Pasco WA
Victoria Agapov Issaquah WA
OCEAN VIEW
FIRST NAME LAST NAME CITY STATE
Amelia Utehs Camas WA
Susan Chesser Electric City WA
Danielle Wilcox Waitsburg WA
INTERIOR
FIRST NAME LAST NAME CITY STATE
Richard Hayes Spokane WA
Alan Bittner Vancouver WA
Cynthia Carris Spokane Valley WA